• ترجمه مقاله با عنوان بررسی سیستم های خبره برای پشتیبانی از تشخیص در رشته مغز و اعصاب

این مقاله در 11 صفحه و بصورت کامل و بدون نیاز به ویرایش تهیه شده است و ترجمه مقاله با عنوان(A Survey on Expert Systems for Diagnosis Support in the Field of Neurology) می باشد.

چکیده

در این مقاله، یک نظرسنجی از سیستم های خبره در مغز و اعصاب ارائه می شود. به خصوص در زمینه بیماری مغز و اعصاب که بصورت ترکیبی از علائم مختلف رخ می دهد. حمایت از کارکنان پزشکی در یافتن تشخیص صحیح و به موقع از یک فرضیه، به منظور بهبود نتیجه بیماران بسیار مطلوب است. ما گوگل اسکولار[1]، مندلی[2] و پاپ مد[3] راجستجو کردیم و سیستم های یافته شده را از لحاظ عملکرد، دقت و کاربرد آنها مورد بررسی قرار دادیم. علاوه بر این ما شکافها و تفاوتها را نمایان ساختیم و این آگاهی ما را در تحقیقات بعدی ممکن می سازد.

واژگان کلیدی: سیتمهای خبره در عصب شناسی، سیستم های پشتیبانی تصمیم در عصب شناسی، AI  در عصب شناسی ، بررسی، تجزیه و تحلیل متا.

--------------------------------

[1] Google Scholar

[2] Mendeley

[3] PubMed

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

ترجمه مقاله با عنوان بررسی سیستم های خبره برای پشتیبانی از تشخیص در رشته مغز و اعصاب

  • کد محصول: ar1
  • موجودی: در انبار
  • 9,000تومان


برچسب ها: بررسی سیستم های خبره برای پشتیبانی از تشخیص در رشته مغز و اعصاب, بررسی سیستم های خبره برای پشتیبانی از تشخیص در رشته مغز و اعصاب, سیستم های خبره, سیستم های تشخیص, مغز و اعصاب, مقالات ترجمه شده isi