شرایط خرید

شرایط و نحوه خرید از فروشگاه اینترنتی کارپت:


1- نحوه انتخاب محصول
شما  کاربر و یا مشتری عزیز می‌توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مدل هایی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.
این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد مدل ها، به شما کمک خواهد کرد. مستقیماً بر روی کالاهایی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.
برای بررسی بیشتر کالاها حتماً بر روی گزینه "توضیحات" در کنار محصولات یا بر روی تصویر مدل مورد نظر کلیک کنید تا جزئیات بیشتری را درباره آن مدل مطالعه نمایید.
پس از بررسی کالاهای حائز شرایط، می توانید در نهایت به انتخاب نهایی خود برسید.

اعتبار قیمت محصولات :

هزینه سفارشات مشتریانی که محصولات خود را ثبت و شماره سفارش دریافت کرده اند تغییر نخواهد کرد مگر در مواردی که جمع نهایی مبلغ شامل تخفیف شود و گروه می تواند از طریق تماس با مشتری میزان تخفیف را اعلام کند .<< قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد».

همچنین در صورتی که مشتری محصول  را در ابعادی جز ابعاد پیش فرض مد نظر داشته باشد می تواند از طریق تماس با بخش پشتیبانی از هزینه مطلع شود .

درصورتی که نیاز به تغییر قیمت محصولات باشد با اطلاع رسانی در سایت از مشتریان درخواست می شود تا سفارش خود را بعد از تغییر قیمت ثبت نمایند .


2- نحوه سفارش محصول مورد نظر- ویرایش سفارش
 پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید "اضافه به سبد خرید" و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و یک پیش فاکتور الکترونیکی به صورت اتوماتیک همان لحظه به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد. دقت نمایید سفارش شما زمانی در سیستم ثبت شده است که کد رهگیری یا شناسه سفارش و شناسه خرید و شناسه ارجاع برای شما نمایش داده شود.
در صورتی که سفارش از  طریق اینترنت و سایت کارپت برایتان مقدور نمی‌باشد، از طریق پیامک درخواست راهنمایی کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .

برای ویرایش سفارش ابتدا وضعیت سفارش خود را بررسی نمایید درصورتی که سفارش شما در وضعیت معلق باشد مجاز به ویرایش سفارش هستید . برای این کار ویرایش لازم را همراه با شماره سفارش به سامانه پیامکی گروه ارسال نمایید.بعد از ویرایش پیامک انجام شد برای شما ارسال میشود.

3 نحوه تحویل کالا و  پرداخت وجه سفارش

برای محصولات دانلودی بلافاصله پس از تکمیل خرید  لینک دانود نمایان میشود و هم اینکه به آدرس ایمیل مشتری ارسال میگردد. و برای کالاهای فیزیکی سفارشات بعد از حداقل  24 ساعت کاری و حداکثر 72 ساعت کاری ارسال می شود.  زمان دقیق ارسال سفارش از طریق پیامک  به مشتری اعلام میگردد.

پرداخت وجه سفارش نیز پس از ثبت سفارش به صورت آنلاین و از طریق درگاه های بانکی صورت می پذیرد.

4- روند بازگرداندان کالا و بازپرداخت وجه - انصراف از خرید
(محصولات دانلودی قابل استرداد نمی‌باشند).

 برای محصولات فیزیکی تنها در صورتی که سفارش خریدار با بسته دریافتی مطابقت نداشته باشد خریدار می‌تواند ظرف مدت 24 ساعت بعد از دریافت سفارش مشکل خود را از طریق بخش تماس با ما مطرح، و بعد از تایید گروه بسته را عودت نماید و بسته جدید را دریافت کند.

طبق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک خریدار میتواند ظرف مدت 7 روزکاری از سفارش خود انصراف دهد. برای این کار کافیست شماره سفارش و درخواست انصراف از طریق بخش تماس با ما، ارسال شود.

کلیه سفارشات شما ذخیره و در نهایت به عنوان سابقه خرید شما باقی خواهد ماند که شامل امتیازات متعددی در زمانهای مختلف خواهد بود. گروه کارپت تمامی موراد مربوط به حفظ خریم شخصی خریداران را رعایت میکند.

از آنجائیکه محصولات این سایت توسط  گروه کارپت تولید و عرضه شده در صورتی که محصول ارسالی با مشخصات درج شده زمان ثبت سفارش مغایرت داشته باشد شما می توانید نسبت به مرجوع کردن کالای ارسالی ظرف مدت 24 ساعت اقدام نمایید .

تذکر : در مواردی که کالای خریداری شده به گروه مرجوع شود و موراد نقص در محصول مشاهده نشود گروه کارپت مسئولیت عودت هیچگونه هزینه ارسال و دریافت محصول مرجوعی را ندارد و تنها در صورت پرداخت وجه ارسال بصورت نقدی ( فیش واریزی - حواله - پرداخت وجه اینترنتی - کارت به کارت ) بسته مرجوعی را ارسال می نماید. همچنین از آنجا که محصولات فیزیکی قبل از ارسال کاملا از لحاظ سالم بودن تست میشوند. لذا در صورتی که کالایی در هنگام مرجوع از سمت مشتری به کارپت، ازلحاظ سالم بودن مشکلی پیدا کند و یا ناقص باشد( به دلیل حمل نادرست و غیره ...) گروه کارپت هیچ وجهی را از بایت  این خسارت به مشتری استرداد نمی کند و هزینه خسارت وارده کاملا بر عهده مشتری خواهد بود.


5-اعلام میزان مالیات بر ارزش افزوده (VAT):
 در حال حاضر هیچگونه هزینه اضافی و یا مالیاتی علاوه بر هزینه کالا برای کلیه کالاهای اصلی سفارش داده شده تعلق نمی گیرد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده را بدون مالیات پرداخت می نماید. شرکت محترم پست به ازای خدماتی که از طریق سرویس فروشگاهی ارائه می دهد 6% از هزینه خدمات را به فاکتور خود اضافه میکند که این مبلغ در فاکتور نهایی درج شده و هنگام تکمیل فرایند ثبت سفارش بصورت هزینه پستی و مالیات برارزش افزوده به خریدار اعلام شده و پس از ثبت سفارش برای مشتریان عزیز ایمیل می شود.